Transformační provázení

Citlivé provázení je založeno na empatickém naslouchání, kladení otázek a společném hledání směru k osobním změnám. Proto i metody, které nabízím, jsou nastaveny tak, aby se daly intuitivně volit a přizpůsobit vaší osobnosti, temperamentu a aktuálním potřebám. Mým úkolem je být zde pro vás v situacích, kdy řešíte problémy v partnerství, v práci, při výchově dětí, spirituální nejistotu. Nezapomínám ale ani na to, že i malé problémy mohou hodně bolet. Můžeme probrat i těžká témata jako ztrátu rodičů, perinatální ztrátu, nemoc, existenciální krizi. Instantní řešení u mě nenajdete, ta totiž neexistují. Provázení také neznamená, že vám budu dávat návody na život a mapy k vaší cestě. Naopak vám pomohu s rozbalením vlastních dovedností, vlastní síly, najdeme spolu vaše vnitřní světlo. Taktéž budu plně respektovat vaši osobní spiritualitu.

Uzdravující rozhovor

Základním kamenem citlivého provázení je rozhovor mezi mnou a vámi. Jde o bezpečné sdílení všeho, co potřebujete říct, ať už jde o zdánlivé banality, či těžká témata. Rozhovorem a nasloucháním stavím most, přes který vy přecházíte do respektujícího vztahu se mnou. Posléze může rozhovor přejít do provázení, nebo můžeme zůstat v tomto prostoru, bude-li pro vás tou hlavní cestou.

Doteková terapie

Tato metoda využívá intuitivně vedených jemných doteků, které energeticky podporují emoční, duchovní a duševní zdraví. Probíhá buď přes oblečení, nebo přímo na kůži. Cílem je pomoci nastolit energetickou rovnováhu, zklidnit mysl, ale také podpořit otevírání témat duše, kterých se nechcete či bojíte dotýkat.